✅ Osebni prevzem sedaj na naši novi lokaciji: Šaleška cesta 1 v Velenju (Mercator center)!

TP-LINK TL-SM311LM multi mode MiniGBIC modul

16,49 €
Na zalogi
Koda izdelka:
6935364030209
Predvidoma dostavimo v sredo (22. 05.), če naročite v

Takoj, ko bo izdelek na zalogi, vas bomo o tem obvestili na vaš elektronski naslov! Vnesite vaš email spodaj in kliknite gumb "Obvesti me".

      • Hitra dostava

        Večino izdelkov na zalogi dostavimo v samo 1 delovnem dnevu ob naročilu do osme ure zjutraj! Več info o dobavi posameznih artiklov.

      • Več načinov plačila

        Plačilo kurirju ob dostavi, gotovina, kreditne kartice. Več info o načinih plačila in možnostih plačila na obroke.

      • Pomoč in svetovanje

        Preko email [email protected] telefona 070 386 777 ali kontaktnega obrazca.

      • Osebni prevzem ob predhodnem naročilu

        Šaleška cesta 1, 3320 Velenje - trgovina INPUT. Prevzem večine artiklov je možen le ob predhodnem naročilu. Več info.

      • Naša ocena: 4,9 od 5

        Naše stranke nas na povprečno ocenijo s 4,9 od 5! Več info.

      • Ugodnosti na email

        Ne zamudite ugodnosti! Naročite se na obvestilo preko emaila. Naroči se.

Mini-GBIC modul TP-LINK TL-SM311LM Fiber Module je namenjena za podaljšanje dometa prenosov. Namestite ga na vaše managed/smart stikalo in lahko podaljša domet vašega omrežja. Uporabniki lahko izberejo, katere enote uporabljajo optični modul glede na zahtevo za znižanje stroškov.

- podpira full-duplex
- standard IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
- tip optike: 50/125μm ali 62,5/125μm Multi-mode
- hitrost 1,25Gbps
- valovna dolžina: 850 nm
- največja dolžina kabla: 550m
- Plug & Play z napajanjem preko stikala
- kompatibilen z: T3700G-28TQ, TL-SG5412F/TL-SG5428, TL-SL5428E,TL-SG3210/TL-SG3216/TL-SG3424/TL-SG3424P,TL-SL3428/TL-SL3452, TL-SG2210P/TL-SG2216/TL-SG2424/TL-SG2424P/TL-SG2452, TL-SL2210/TL-SL2218/TL-SL2428/TL-SL2452 and MC220L


Proizvajalčeva kodaTL-SM311LM
EAN koda6935364030209
ProizvajalecTP-LINK
Garancija24 mesecev
Specifikacije
Proizvajalčeva koda:TL-SM311LM
0
Rating:
0% of 100
Napišite vaše lastno mnenje
Pregledujete:TP-LINK TL-SM311LM multi mode MiniGBIC modul
Vaša ocena
Nalaganje...

Sortirajte po 

Vaše vprašanje

Zaenkrat še ni bilo zastavljenih vprašanj.
TP-LINK TL-SM311LM multi mode MiniGBIC modul - Multi-mode MiniGBIC modulKompatibilen z:- T3700 series,- T2700 series,- T2600 series,- T2500 series,- T1700 series,- T1600 series,- T1500 series,- 2/3/5 series stikala in MC220LTehnični podatki:MEDIA CONVERTER & MODULEStandards and ProtocolsIEEE 802.3z,