MIKROTIK S-31DLC20D 1.25G SFP LC modul

MIKROTIK S-31DLC20D 1.25G SFP LC modul

MIKROTIK S-31DLC20D 1.25G SFP LC modul

21,67 €
Ni na zalogi
Na voljo samo še 0
Koda izdelka:
2541967

Takoj, ko bo izdelek na zalogi, vas bomo o tem obvestili na vaš elektronski naslov! Vnesite vaš email spodaj in kliknite gumb "Obvesti me".

SFP modul MIKROTIK S-31DLC20D z 1310nm Dual LC konektorjem s povezavo do 20km.

Kompatibilno je z RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, in CCR1036-12G-4S. Poleg tega pa je kompatibilen tudi napravami drugih proizvajalecev.


Proizvajalčeva kodaS-31DLC20D
Proizvajalec:MIKROTIK
Garancija12 mesecev
0
Rating:
% of 100
Napišite vaše lastno mnenje
Pregledujete:MIKROTIK S-31DLC20D 1.25G SFP LC modul
Vaša ocena
Nalgam...

Sortiraj: 

Zastavi vprašanje

Trenutno še ni bilo zastavljenih vprašanj, vam lahko kako pomagamo?