MIKROTIK S-35/53LC20D x2 Single Mode SFP modul

MIKROTIK S-35/53LC20D x2 Single Mode SFP modul

MIKROTIK S-35/53LC20D x2 Single Mode SFP modul

69,05 €
Na zalogi
Koda izdelka:
3830066701620

Takoj, ko bo izdelek na zalogi, vas bomo o tem obvestili na vaš elektronski naslov! Vnesite vaš email spodaj in kliknite gumb "Obvesti me".

Mikrotik S-35/53LC20D je par SFP oddajnikov, S-35LV20D je 12.5G Single mode optični modul z LC konektorjem, T1310nm/R1550nm, ki deluje za povezave do 20km in podpira DDM. S-53LC20D je 1.25G Single mode oddajnik z LC konektorjem, T1310nm/R1550nm, ki deluje za povezave do 20km in podpira DDM.

Moduli so testirani in kompatibilni z RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Prav tako so kompatibilni z drugimi SPF napravami, katerih proizvajalec ni Mikrotik.
Proizvajalčeva kodaS-3553LC20D
EAN koda3830066701620
Proizvajalec:MIKROTIK
Garancija24 mesecev
Specifikacije
Proizvajalčeva koda: S-3553LC20D
0
Rating:
% of 100
Napišite vaše lastno mnenje
Pregledujete:MIKROTIK S-35/53LC20D x2 Single Mode SFP modul
Vaša ocena
Nalgam...

Sortiraj: 

Zastavi vprašanje

Trenutno še ni bilo zastavljenih vprašanj, vam lahko kako pomagamo?