✅ Prevzemno mesto je sedaj v Velenju (trgovina INPUT), Kidričeva cesta 2b, 3320 Velenje.

TP-LINK MC210CS gigabit single-mode media converter

31,02 €
Na zalogi
Koda izdelka:
6935364030445
Predvidoma dostavimo v ponedeljek (4. 03.), če naročite v

Takoj, ko bo izdelek na zalogi, vas bomo o tem obvestili na vaš elektronski naslov! Vnesite vaš email spodaj in kliknite gumb "Obvesti me".

      • Hitra dostava

        Večino izdelkov na zalogi dostavimo v samo 1 delovnem dnevu ob naročilu do osme ure zjutraj! Več info o dobavi posameznih artiklov.

      • Več načinov plačila

        Plačilo kurirju ob dostavi, gotovina, kreditne kartice. Več info o načinih plačila in možnostih plačila na obroke.

      • Pomoč in svetovanje

        Preko email [email protected] telefona 070 386 777 ali kontaktnega obrazca.

      • Osebni prevzem ob predhodnem naročilu

        Kidričeva cesta 2b, 3320 Velenje - trgovina INPUT. Prevzem večine artiklov je možen le ob predhodnem naročilu. Več info.

      • Naša ocena: 4,9 od 5

        Naše stranke nas na povprečno ocenijo s 4,9 od 5! Več info.

      • Ugodnosti na email

        Ne zamudite ugodnosti! Naročite se na obvestilo preko emaila. Naroči se.

TP-LINK MC210CS je medijski konverter narejen za spreminjanje 1000BASE-LX/LH optike na 1000Base-T bakren medij in nazaj. Narejen je v skladu z IEEE802.3ab 1000Base-T in IEEE802.3z 1000Base-LX/LH standardi, namenje je za uporabo s single-mode optičnim kablom z uporabo SC-Type konektorja. MC210CS podpira dolgovalovne (LX) laser specifikacije na polni hitrosti. Deluje na 1310nm tako pri pošiljanju kot sprejemanju podatkov. 

Druge funkcije vključujejo zmožnost samostojne uporabe (brez ohišja) ali z TP-LINK 19" ohišju, Auto MDI/MDI-X za TX port in statusnimi LED na sprednji strani. MC210CS vam pošiljal podatke na podaljšanih razdaljak z uporabo single-mode optike do 15 kilometrov.

- IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
- 1310 nm
- Omrežni kabel 1000BASE-T:
UTP category 5, 5e kabel (največ 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (največ 100m)
- zunanji napajalnik
- dimenzije: 94.5*73.0*27.0 mm


Proizvajalčeva kodaMC210CS
EAN koda6935364030445
Proizvajalec:TP-LINK
Namestitev:Ne
Vrsta stikala:Ne
Standard:IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Vmesniki:1x 1000M SC/UPC port
1x 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Garancija24 mesecev
Število POE portov:Ne
Specifikacije
Proizvajalčeva koda:MC210CS
0
Rating:
0% of 100
Napišite vaše lastno mnenje
Pregledujete:TP-LINK MC210CS gigabit single-mode media converter
Vaša ocena
Nalaganje...

Sortirajte po 

Vaše vprašanje

Zaenkrat še ni bilo zastavljenih vprašanj.
TP-LINK MC210CS gigabit single-mode media converter - TP-LINK MC210CS je medijski konverter narejen za spreminjanje 1000BASE-LX/LH optike na 1000Base-T bakren medij in nazaj. Narejen je v skladu z IEEE802.3ab 1000Base-T in IEEE802.3z 1000Base-LX/LH standardi, namenje je za uporabo s single-mode optičnim k