✅ Prevzemno mesto je sedaj v Velenju (trgovina INPUT), Kidričeva cesta 2b, 3320 Velenje.

TP-LINK TL-SM321B dvosmerni SFP modul

17,73 €
Ni na zalogi
Koda izdelka:
6935364030520

Takoj, ko bo izdelek na zalogi, vas bomo o tem obvestili na vaš elektronski naslov! Vnesite vaš email spodaj in kliknite gumb "Obvesti me".

      • Hitra dostava

        Večino izdelkov na zalogi dostavimo v samo 1 delovnem dnevu ob naročilu do osme ure zjutraj! Več info o dobavi posameznih artiklov.

      • Več načinov plačila

        Plačilo kurirju ob dostavi, gotovina, kreditne kartice. Več info o načinih plačila in možnostih plačila na obroke.

      • Pomoč in svetovanje

        Preko email [email protected] telefona 070 386 777 ali kontaktnega obrazca.

      • Osebni prevzem ob predhodnem naročilu

        Kidričeva cesta 2b, 3320 Velenje - trgovina INPUT. Prevzem večine artiklov je možen le ob predhodnem naročilu. Več info.

      • Naša ocena: 4,9 od 5

        Naše stranke nas na povprečno ocenijo s 4,9 od 5! Več info.

      • Ugodnosti na email

        Ne zamudite ugodnosti! Naročite se na obvestilo preko emaila. Naroči se.

TP-LINK TL-SM321B uporablja najnovejši standard 1000Base-BX, pošiljanje podatkov preko samo ene niti optičnega kabla, z eno različno valovno širino v vsaki smeri. Z njim lahko podaljšate domet omrežja do 10 km s TP-LINK usmerjevlaniki, stikali, media konverterji za viskoe hitrosti in zanesljivost.

- tip optike: 9/125 μm Single-mode
- hitrost 1,25Gbps
- TX: 1310nm / RX: 1550nm
- notranji +3.3V napajalnik
- v paru s TL-SM321A
- Plug & Play
- ustrezni izdelki: TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 in MC200L
Proizvajalčeva kodaTL-SM321B
EAN koda6935364030520
Proizvajalec:TP-LINK
Garancija12 mesecev
Specifikacije
Proizvajalčeva koda:TL-SM321B
0
Rating:
0% of 100
Napišite vaše lastno mnenje
Pregledujete:TP-LINK TL-SM321B dvosmerni SFP modul
Vaša ocena
Nalaganje...

Sortirajte po 

Vaše vprašanje

Zaenkrat še ni bilo zastavljenih vprašanj.
TP-LINK TL-SM321B dvosmerni SFP modul - TP-LINK TL-SM321B uporablja najnovejši standard 1000Base-BX, pošiljanje podatkov preko samo ene niti optičnega kabla, z eno različno valovno širino v vsaki smeri. Z njim lahko podaljšate domet omrežja do 10 km s TP-LINK usmerjevlaniki, stikali, me