UBIQUITI UF-MM-10G 10GB SFP+ modul

UBIQUITI UF-MM-10G 10GB SFP+ modul

UBIQUITI UF-MM-10G 10GB SFP+ modul

45,98 €
Na zalogi
Koda izdelka:
810354025914

Takoj, ko bo izdelek na zalogi, vas bomo o tem obvestili na vaš elektronski naslov! Vnesite vaš email spodaj in kliknite gumb "Obvesti me".

SFP+ modul UBIQUITI UF-MM-10G je namenjen za podaljšanje razdalj na osnovi 10Gbps Ethernet povezljivosti. Je 10GBps visokozmogljiv 850nm multi-mode SFP+ oddajnik. Kompatibilnost z večino Ubiquiti mrežnimi izdelki.

Valovna dolžina TX/RX: 850nm
Največja dolžina kabla: 300 m
Hitrost: 10Gbps
Tip konektorja: 2x LC


Proizvajalčeva kodaUF-MM-10G
EAN koda810354025914
Proizvajalec:UBIQUITI
Garancija12 mesecev
Specifikacije
Proizvajalčeva koda: UF-MM-10G
0
Rating:
% of 100
Napišite vaše lastno mnenje
Pregledujete:UBIQUITI UF-MM-10G 10GB SFP+ modul
Vaša ocena
Nalgam...

Sortiraj: 

Zastavi vprašanje

Trenutno še ni bilo zastavljenih vprašanj, vam lahko kako pomagamo?